Elektryk Warszawa, Instalacje elektryczne, Podłączenie Płyty Indukcyjnej

Podłączenie Płyty Indukcyjnej

Słowa kluczowe artykułu: podłączenie płyty indukcyjnej, podłączenie piekarnika, montaż płyty indukcyjnej

ZAMÓW PODŁĄCZENIE PŁYTY INDUKCYJNEJ, PODŁĄCZENIE PIEKARNIKA LUB INNEGO URZĄDZENIA AGD TUTAJ >>>

altWiele elektrycznych urządzeń gospodarstwa domowego (np. płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny) wymaga podłączenia ich do sieci elektrycznej przez uprawnionego elektryka. Jest ku temu kilka powodów:

  1. Wymagania gwarancyjne producenta sprzętu – producent zastrzega w warunkach gwarancyjnych, że udziela gwarancji na sprzęt pod warunkiem, że został on przyłączony do sieci elektrycznej przez uprawnionego elektryka.

  2. Względy ochrony zdrowia i życia – chodzi o to, żeby urządzenia były podłączone w sposób prawidłowy, który zapewnia możliwie maksymalny poziom ochrony przeciwporażeniowej – w szczególności chodzi o podłączanie takich urządzeń jak: piecyki elektryczne, podgrzewacze wody, bojlery, płyty indukcyjne, piekarniki elektryczne.

  3. Względy ochrony mienia – chodzi o takie podłączenie sprzętu, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia pożaru, czy uszkodzenia urządzenia.

Nadrzędną zasadą jaką powinien kierować się elektryk podczas podłączania sprzętu AGD jest zapewnienie jego użytkownikom maksymalnej ochrony zdrowia i życia. Elektryk po zainstalowaniu płyty indukcyjnej bądź piekarnika elektrycznego powinien sprawdzić jego działanie oraz zbadać czy użytkowanie sprzętu jest bezpieczne i udzielić podstawowej instrukcji bezpiecznej obsługi.

Jeśli chcesz zamówić usługę podłączenia płyty indukcyjnej, piekarnika elektrycznego lub innego urządzenia AGD do sieci elektrycznej to zadzwoń pod numer 513-324-097 i umów się z naszym elektrykiem na dogodny dla Ciebie termin.

Możesz zamówić usługę za pomocą formularza kontaktowego i zaproponować dogodny dla Ciebie termin. Aby przejść do formularza kliknij tutaj >>>