Praca

/Praca
Praca 2017-08-09T09:36:08+00:00

Projektant elektryk/teletechnik

Teren działania
: Warszawa i okolice.

Nawiążę stałą współpracę z inżynierem elektrykiem posiadającym ważne Uprawnienia Budowlane w zakresie projektowym i wykonawczym bez ograniczeń w specjalności: instalacje elektryczne/teletechniczne.

Wymagania:
1. Bardzo dobre posługiwanie się AutoCAD i sporządzanie projektów z użyciem tego oprogramowania.
2. Znajomość projektowania przyłączy elektrycznych – głównie dla odbiorców indywidualnych i małych firm (domki, osiedla domków, małe zakłady usługowe).
3. Znajomość zagadnień dotyczących modernizacji instalacji elektrycznych i WLZ w starych budynkach.
4. Umiejętność czynnego nadzorowania i prowadzenia inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych.

Zakres współpracy:

Zlecenia projektowe, nadzór nad wykonywanymi pracami, doradztwo w zakresie ww. zagadnień.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy pod adresem praca@elektryk-warszawa.org w tytule proszę wpisać „Projektant”

Mile widziane przesłanie informacji o przykładowych realizacjach prowadzonych przez Ciebie oraz orientacyjnych kosztach prowadzenia tych realizacji np. przykładowy koszt zaprojektowania przyłącza do domku jednorodzinnego, albo koszt projektu i nadzorowania np. wymiany pionów w kamienicy itp.

W grę wchodzi również szerszy zakres współpracy np. teletechnika, systemy PPOŻ, automatyka, budownictwo kubaturowe i inne mniej typowe zlecenia.

Samodzielny elektryk/elektromonter/instalator

Teren działania: Warszawa i okolice

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne – szkoła zawodowa, technikum, szkoła wyższa.
  • Doświadczenie: Umiejętność wykonania instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach, blokach, sklepach, punktach usługowych. Umiejętność montażu i okablowanie skrzynek rozdzielczych, montaż instalacji oświetleniowych, automatyki oświetleniowej. Znajomość zagadnień związanych z pomiarami elektrycznymi.
  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne „E” do 1kV – mile widziane świadectwo „D” + pomiary.
  • Samodzielność.
  • Rzetelność.
  • Zaangażowanie.
  • Optymistyczne nastawienie.
  • Kultura osobista na odpowiednim poziomie.

Zakres obowiązków:
Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych. Docelowo wykonywanie instalacji elektrycznych w 3 osobowej stałej ekipie. Głównie prace związane z układaniem instalacji elektrycznych, przeglądami, remontami, usuwaniem awarii, serwisem i pomiarami.

Oferujemy:

  • Przyzwoite wynagrodzenie – do uzgodnienia.
  • Narzędzia pracy – bezpieczne, nowoczesne, odpowiednie do wykonywanych prac. Podejmując pracę zostaniesz odpowiednio wyposażony, nie tak jak w wielu firmach, w których dostaje się zdezelowany sprzęt, drabiny nie nadające się do użytku czy wątpliwej jakości narzędzia do pracy w obecności napięcia. My dbamy o to żebyś miał do dyspozycji wszystko czego potrzebujesz.
  • Pracę w pozytywnie nastawionym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Normalne podejście szefa do Ciebie i Twoich kolegów z pracy.

Pomocnik elektryka/ Pracownik budowlany

Wymagania:

  • Pracowitość, sumienność i chęć do pracy.
  • Umiejętności manualne – zdolność samodzielnego wykonywania wielu prac manualnych.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi: młotek, przecinak, poziomica, wkrętaki, podest, drabina itp.
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i osprzętem: młotowiertarki, wkrętarki, młoty udarowe, szlifierki kątowe, szlifierki proste, bruzdownice, odkurzacze przemysłowe, wiertła, dłuta, koronki, wiertnice itp.
  • Znajomość zasad bezpiecznej pracy z użyciem elektronarzędzi
  • Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie
  • Optymistyczne nastawienie
  • Umiejętność współpracy z innymi
  • Kultura osobista na odpowiednim poziomie
  • Umiejętność zachowania porządku w miejscu pracy.
  • Brak nałogów: szczególnie wykluczamy osoby z chorobą alkoholową lub uzależnione od środków psychoaktywnych. Mile widziane również osoby niepalące.

Wykonywanie prac przygotowawczych przed ułożeniem instalacji elektrycznych, układanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Demontaż starych instalacji (nie będących pod napięciem) wiercenie, kłucie, dłutowanie, wykopy, drobne wyburzanie elementów ścian, wykonywanie przewiertów i inne prace ogólnobudowlane. Praca w zespole 2-3 osobowym.

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Przyzwoite wynagrodzenie w umówionym terminie.
  • Narzędzia pracy – bezpieczne, nowoczesne, odpowiednie do wykonywanych prac

Samodzielny teletechnik/elektromonter/instalator systemów alarmowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub elektroniczne – szkoła zawodowa, technikum, szkoła wyższa.
  • Umiejętność zaplanowania/zaprojektowania i wykonania instalacji teletechnicznych:
    1. Systemów alarmowych – bardzo dobra znajomość systemów Satel.
    2. Systemów domofonowych i wideodomofonowych.
    3. Systemów kontroli dostępu – wejście na karty magnetyczne, chipowe, elektrozamki, kody itp.
    4. Systemów monitoringu
    5. Systemów telewizji kablowej i satelitarnej dla użytkowników domowych.
    6. Systemów okablowania sieci LAN.
    7. Systemów bezprzewodowej transmisji danych: Bluetooth, WiFi itp.

Samodzielne wykonywanie instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Docelowo praca w 3 osobowej stałej ekipie. Głównie prace związane z planowaniem, układaniem i modernizacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Oferujemy:

  • Przyzwoite wynagrodzenie – w umówionym terminie.

Jak aplikować?

  • Wyślij swoją aplikację (cv + opis swoich zawodowych doświadczeń i osiągnięć) na adres praca@elektryk-warszawa.org w temacie podając nazwę stanowiska na jakie aplikujesz.
  • Jeśli nie masz pewności, czy spełniasz nasze wymagania to napisz czym zajmowałeś się do tej pory i co potrafisz robić najlepiej, co potrafisz robić średnio, a czego nie robiłeś w ogóle, być może dopasujemy Twoje umiejętności do naszych oczekiwań i pozwolimy Ci dalej rozwijać się w naszej firmie.
  • Załącz klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.