Kwalifikacje

Nasi fachowcy są doskonale przygotowani do wykonywania prac elektrycznych i mogą pochwalić się co najmniej:

 1. Dyplomem technika elektryka w zakresie instalacji i altmaszyn elektrycznych.
 2. Świadectwem Kwalifikacyjnym w zakresie Eksploatacji i Dozoru instalacji elektrycznych (tzw. uprawnienia E i D), oraz kontrolno-pomiarowym – jest to najważniejsze świadectwo potwierdzające wiedzę i znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi.
 3. Ukończeniem przynajmniej kilku kursów zakończonych certyfikatami z różnych dziedzin elektrotechniki, instalacji elektrycznych i automatyki.
 4. Korzystaniem na co dzień z fachowej literatury branżowej i aktualnych publikacji. 

Tylko osoby posiadające świadectwo kwalifikacyjne G1 E/D i legitymujące się wykształceniem elektrycznym mogą podjąć się rzetelnego i fachowego wykonania instalacji elektrycznych w sposób, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas eksploatacji instalacji elektrycznej i spełnienie wymogów nałożonych na instalacje przez liczne rozporządzenia, ustawy i normy.

Przyczynimy się do tego, aby instalacja elektryczna w Twoim domu lub mieszkaniu była:

 1. Wykonana profesjonalnie – zgodnie ze sztuką i obowiązującymi przepisami.
 2. Bezpieczna – chroniąca Twoich bliskich, Ciebie i Twój majątek.
 3. Komfortowa – zapewniająca Ci relaks dzięki wygodnym rozwiązaniom.
 4. Łatwa w utrzymaniu – skonstruowana tak żeby nie uległa awarii i łatwemu zabrudzeniu, wyposażona w elementy składowe które w razie potrzeby są łatwo wymienialne i bez problemu dostępne na rynku.
 5. Elastyczna (dająca się rozbudować) – z odpowiednią rezerwą na dodatkowe obwody, w które w przyszłości chciałbyś wyposażyć  swój dom.
 6. Łatwa w obsłudze – wyposażona w odpowiednie oznaczenia, opisy i instrukcję obsługi, które będą dla Ciebie czytelne i zrozumiałe nawet jeśli zupełnie nie znasz się na branży elektrycznej.
 7. Estetyczna – upiększająca i dekorująca wnętrze Twojego.

Pamiętaj: Każde wykonanie instalacji elektrycznej przez osoby bez odpowiednich kwalifikacji i gruntownego wykształcenia może powodować zagrożenie dla zdrowia, życia, mienia i będzie skutkować brakiem odszkodowania w przypadku szkody ubezpieczeniowej!

Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem wykonania instalacji elektrycznej wyślij do nas zapytanie, a uzyskasz wszystkie potrzebne informacje łącznie z wyceną prac.

Aby wysłać zapytanie kliknij tutaj >>>