Serwis Instalacji Elektrycznych

Usługi Serwisowe dla Wspólnot, Spółdzielni, Punktów Usługowych, Biur, Obiektów Sportowych i Sklepów

 serwis instalacji elektrycznych

Oferujemy kompleksowe serwisowanie instalacji elektrycznych w budynkach. Już nie musisz martwić się o to kto usunie awarie, dokona bieżących napraw lub przeglądów okresowych instalacji elektrycznych. Na naszą usługę składają się m.in.:

  • Umowa Serwisowa – umowa na serwisowanie instalacji elektrycznej Twojego Obiektu.
  • Profesjonalny Serwis Elektryczny – dysponujemy fachowcami o odpowiednich kwalifikacjach oraz dużym doświadczeniu. Posiadamy flotę samochodów i wszelkie narzędzia, które są niezbędne do serwisowania Państwa Obiektu
  • Konserwacja Budynków –  pod kątem instalacji elektrycznych i nie tylko…
  • Konserwacja Instalacji Elektrycznych – bieżąca kontrola i zapobieganie awariom. Konserwacja instalacji elektrycznej jest bardzo ważnym elementem naszych usług, bo pozwala zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze Naszych Klientów dzięki zapobieganiu potencjalnym awariom.
  • Serwis Instalacji Elektrycznych – oprócz konserwacji zawiera również przeglądy okresowe i pomiary.


Obsługa techniczna nieruchomości jest niezbędnym elementem zachowania dobrej kondycji budynku i pomaga ograniczyć koszty jego eksploatacji. Jednym z kluczowych jej elementów jest prawidłowe i systematyczne serwisowanie instalacji elektrycznej.


Jeśli szukasz rzetelnej firmy serwisowej i chciałbyś porozmawiać o współpracy to napisz do nas na adres kontakt@elektryk-warszawa.org lub skontaktuj się pod numerem telefonu 513-324-097

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Zapraszamy do współpracy.